czwartek, 25 czerwca 2026

Wakacje, wakacje, wakacje!!!

Wszystkim obserwującym naszego świetlicowego bloga życzymy słonecznych i niezapomnianych wakacji.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym ☺




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.